22 червня в Запорізькій мерії відбулася IV сесія пілотного проекту Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради “Управлінська сотня кадрового резерву”. 20 представників освітніх закладів міста представляли свої проекти. Теми учасників різномантні, цікаві, а головне ці проекти спрямовані на зміни в освіті міста.

children-computer-25963847Я брала участь в сесії як фіналіст проекту, презентувала свій проект “Медіаклуб для батьків”. Ми прагнемо організувати спільний майданчик, на якому дорослі зможуть обговорювати між собою і з дітьми медійні продукти – дізнаватися про потреби один одного, думки. Ми хочемо продемонструвати, як правильно спілкуватись. Насправді всі негативні впливи медіа можуть бути відрегульовані правильною комунікацією. Якщо у дитини правильно запитати і пояснити, навчити її самокерування, то це й буде найкращим шляхом профілактики будь-яких ризиків.

В такому віці, з яким ми працюємо, є два ідеали – батьки і вихователь. Важливо, щоб знання з медіа були донесені в цьому віці, донесені правильно та спільно. Ми прагнемо створити однодумців, які б використовували медіа не для скарг та пліток про дитячий садочок, а грамотно споживаючи медіа продукти розвивались самі та розвивали своїх дітей.

В кінці своєї презентації я хотіла показати слухачам мультфільм про те, що варто прагнути досягнути мети, нехай повільно, маленькими кроками, але досягнути. На жаль, за браком часу, це виявилося неможливим, тому розміщую мультфільм на блозі.

Переглянути презентацію проекту можна тут, мультфільм тут.